To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ekAzek Forum
Filmy, Gry, Programy, Muzyka

Sport - Sport online

klon48 - Temat postu: Sport online

Witam.

Interesuje mnie z jakich serwisów korzystacie, oglądając sport w internecie. Osobiście zacząłem robić to w miarę regularnie od tego miesiąca (studia ;) ), wcześniej wystarczyła mi kablówka. Zmierzając do meritum: gdy chcę obejrzeć jakiś mecz, wyszukuję transmisję w momencie rozpoczęcia spotkania, co daje mi mnóstwo rezultatów, jednak większość z nich jest dramatycznej jakości, ze sporymi zacięciami. Nie będę podawał przykładów, dla osób siedzących w temacie są one znane.

I tutaj pytanie do Was: czy znacie jakiś portal lub program, który gwarantuje przyzwoitą jakość oglądania? Dodam, że internet mam szybki.

Jeżeli pomogłoby zhierarchizowanie dyscyplin, to zaczynając od najbardziej priorytetowej:
piłka nożna
hokej
piłka ręczna.
Oczywiście inne rodzaje sportu także lubię, jednak nie za bardzo mam na nie czas.


Inkley -

W mojej ocenie najlepsza jakość maja na tomciotv. Kiedyś tam oglądałem mecze to w hd było teraz nie wiem, dobrą jakość maja także na drhtv.com.pl. Meczy z reguły szukam na soccer soccer-live.pl, meczyki.pl a zagraniczne to dużo maja na tej stronie www.rojadirecta.me.


Upadły -

meczyki.pl , mecze24.pl


raydenPL -

http://canalplussport.pl

Wiadomo, musisz być abonentem nc+ :mrgreen:




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group