Ogłoszenie
Wysłany: Wzwflorek Cytuj
Gość
Gość

Witaj Wzwflorek

Otrzymujesz ten email ponieważ Ty (albo ktoś podający się za Ciebie)
poprosił o nowe hasło dla Twojego konta na ekAzek Forum. Jeżeli nie
prosiłeś(aś) o ten email zignoruj go, a jeśli otrzymasz go ponownie
skontaktuj się z administratorem.

Aby skorzystać z nowego hasła musisz je aktywować. Aby to zrobić
kliknij odnośnik poniżej.

httP://ekazekforum.pl/forum/profile.php?mode=activate&u=7217&act_key=4bdfe281836ae89

Gdy to zrobisz będziesz mógł/mogła się logować korzystając z nowego
hasła

Hasło: V8afqy**


Możesz oczywiście zmienić to hasło w swoim profilu. Jeżeli będziesz
miał/a problemy skontaktuj się z administratorem.


Od roku jestem na forum i pierwszy raz mi się takie coś zdaża logi w pisuje dobry hasło to co mi wygenerowało nowe i kod z obrazka również... Co jest nie tak panie administratorze>? Trzeci raz próbuje.

Wysłany: Cytuj
Administrator



Odp została udzielona w temacie http://ekazek.pl/forum/vi...p=271008#271008 i proszę się trzymać tamtego tematu. Ja jestem adminem i zapewniam że robię wszystko co mogę aby przywrócić dostęp do konta ale nie jest to takie proste bo nie mogę tego zrobić tak na już póki nie uzyskam pewności ze jesteś prawowitym właścicielem konta na tym forum a nie kimś innym kto się teoretycznie może podszywać i nie robię tego na swoje widzi mi się tylko w trosce o dane użytkowników forum które nam powierzyli rejestrując się (nasze forum NIKOMU nie przekazuje tych danych ani nie wykorzystuje ich w celu przesyłania reklam firm trzecich jedynie czasami kilka razy w roku wysyłamy e-maile bezpośrednio dotyczące naszego forum).

Wysłany: Cytuj
Uzytkownik



Jestem bratem Wzwflorek NAdal nie odblokowano mu konta. Co on ma zrobić? może odpoisać na tamten pierwszy post

Wysłany: Cytuj
Aktywny user

Grupa Desc Team


kAzek29, Patrz post kAzek29 potem coś pisz musisz dać adminowi trochę czasu i od kiedy to brat załatwia bratu odblokowanie konta ? To jest pierwsze pytanie moje 2 pytanie będzie dotyczyło 2 użytkowników .

1 użytkownik forum to twój brat.
2 użytkownik forum to ty.

Ale widać że jesteś tylko userem więc brat wynalazł ciekawy sposób na zwiększenie liczby załączników. :>

to tylko moje zdanie kAzek29, w razie czego po prostu wywal ten post do kosza ;)

Wysłany: Cytuj
Administrator



Bzdura konto Wzwflorek jest odblokowane tylko trzeba znać login i hasło aby się zalogować a ewentualnym odzyskaniem jego powinien zająć się sam zainteresowany.

Wysłany: Cytuj
Aktywny user

Wzwflorek


u dziewczyny jestem zapamiętany ale nie mogę odzyskać starego hasła a w domu w ogóle nie pomaga odzyskanie i wygenerowanie nowrgo hasła... A wcześniej byłem CG tylko potem miałem problem z dostępem do internetu. Brat po prostu ma swoj komputer (inne IP) i osobno udziela się na forum. Po prostu pomoc braterska

Wysłany: Cytuj
Administrator



I co mam zmienić hasło na nowe i wysłać na maila?

Wysłany: Cytuj
Uzytkownik



No chyba było by najrozsądniej ponieważ przy próbie zweryfikowania nowego nie skutkowało to w logowaniu. A Moja dziewczyna ma przeglądarkę "GoogleChrome" więc nie ma tam zapamiętywania hasła. Co innego jak bym miał Mozille... Poprosił bym na mój e-mail który podawałem przy rejestracji Najlepiej nowe hasło. Ewentualnie jeśli nie wierzysz że jestem prawidłowym użytkownikiem może jakieś kontrolne pytanie związane z forum. Jestem z wami od roku więc powinienem sobie dać radę

Wysłany: Cytuj
Administrator



wysłane

Wysłany: Cytuj
Uzytkownik



Widzę że to może trochę potrwać ponieważ ja nie otrzymałem jeszcze niczego z forum. Ale tyle czekałem to i poczekam teraz;). Z góry dziękuje za współpraće. Postaram się odwdzięczyć jakoś na FOrum "Wzwflorek"

Wysłany: Cytuj
Administrator



Sprawdź w spamie już powinno dawno dojść kopia tego maila została wysłana do mnie i już dawno jest. I w ogóle sprawdź czy masz prawidłowy e-mail w profilu.

Wysłany: Cytuj
Uzytkownik



Jak sprawdze skoro nie mogę się zalogować na moje prawdziwe konto "Wzwflorek"....Sprawdziłęm i nie ma... Ja sprawdzam na E-mailu który zawsze mi służył... początek adresu e-mail to florek_zoo************

Wysłany: Cytuj
Administrator



Ale mieszasz ja wysłałem na mail od konta barti05

Wysłany: Cytuj
Uzytkownik



Ale brat nie udostępni mi poczty. Wyślij na e-mail mój tzn "Wzwflorek"

Wysłany: Cytuj
Administrator



poszło



[]
Wyświetl posty z ostatnich:

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16