Ogłoszenie
  Wysłany: Problem Cytuj
Uzytkownik

Gregorius


Witam wszystkich mam problem z wrzutami a dokładnie z uzyskaniem rangi by móc zakładac tematy umieszczać wrzuty . wysłałem załącznik do" AYNEN" dwa dni ani widu ani słychu . człowiek który uczył mnie uplaudu "*poulwandyk" powiedział mi że po wykonaniu wrzutu na skrzynke ( konkretnie FILMU) mam wysłać pierwszy wrzut do moderatora "Jeffrey..." lub do " AYNEN " . wysłałem i co sie okazało dwa dni nikt nie odpowiadał po czym usłyszałem od "jeffrey..." że on sie tym nie zajmuje tylko " AYNEN " ok wczoraj tj. we czwartek się odezwała i na tym się skończyło że zapytała mnie na PW "kto mnie uczył robić wrzuty " i na Range czekam już tydzień a już tak na marginesie to wtedy kiedy trzeba to moderatora nie ma ale gdy chce kogoś ukarać za jakąś totalną pierdołę to z tego ma satysfakcję i może się wykazać jaki to swietny stróż Forum. Prosił bym jednego z Administratorów o rozwiązanie problemu bo w "COW" wpisałem że wrzut będzie a go nadal nie ma i troche to nie fer w stosunku co do innych kolegów że być może ja blokuje im wrzuty przez to że wpisałem że niebawem wrzuce a niema , a liczyłem na minimum zainteresowania przez jednego z moderatorów.

Wysłany: Cytuj
Administrator



Wyślij do mnie te załączniki.

Wysłany: Cytuj
Administrator



Wyślij do mnie te załączniki.

Wysłany: Cytuj
Legends



Gregorius, wypraszam sobie takie oskarżenia

bo na pierwszy mail odpowiedziałam pomimo że nie przedstawiłeś się loginem z forum a po drugie na twoje pw rówiez odpowiedziałam a że ty wczoraj o 20 nie odpowiedziales na moje pytania to sam sobie jestes winien że rangi nie dostaleś









[]
Wyświetl posty z ostatnich:

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13