Ogłoszenie
Wysłany: Kazek nie uruchamia się - promiscuous mode Cytuj
Sponsor



Przy uruchamianiu programu wyskakuje błąd trybu karty sieciowej: promiscuous tryb.
Komputer przeskanowałem Bitdefender i nic nie znalazłem. Co mam więc z tym zrobić?


Aby natychmiast zobaczyć załączniki w tym temacie zostań Uploaderem lub Sponsorem.
Uwaga: Ranga Sponsor teraz dostępna jest natychmiast bez czekania na zaksięgowanie przelewu!
Aby dowiedzieć sie jak otrzymać rangę zapoznaj się z tym tematem
Możesz także spróbować swoich sił aktywnie działając w innych grupach

Załączniki w tym temacie będą dostępne dla Twojej grupy za około: 0 dni.

Wysłany: Cytuj
Administrator



Jak skanowanie antywirusem nic nie dało spróbuj Anti-Malware (wystarczy wersja próbna, która po upływie okresu testowego zmieni się w darmową tylko przestanie działać ochrona w czasie rzeczywistym ale ręcznie uruchamiane skanowanie nadal będzie normalnie działało) https://pl.malwarebytes.com/premium/
Jak nic nie pomoże zastanów się co instalowałeś od ostatniego uruchomienia i spróbuj usunąć i sprawdzić (po restarcie kompa).
Napisz czy pomogło jak coś to pokombinujemy dalej.

Wysłany: Cytuj
Sponsor



Znalazłem problem. Kazek gryzie się z Bitdefender, przeinstalowałem Bitdefender i raz to pomogło, po jakimś czasie znów się pojawiło, więc przeinstalowałem jeszcze raz i dodałem Kazka do białej listy, na razie jeszcze Kazek działa. :mrgreen: Zobaczymy czy to pomoże na stałe. :>

Wysłany: Cytuj
Administrator



O tym nie wiedziałem no ale po dodaniu do zaufanych raczej powinno działać.

Wysłany: Cytuj
Sponsor



Niestety sprawa się powtarza, jedynie co pomaga to odinstalowanie i zainstalowanie Bitdefender, i tak co tydzień średnio.
:(

W załączeniu wysyłam printscreen.


Aby natychmiast zobaczyć załączniki w tym temacie zostań Uploaderem lub Sponsorem.
Uwaga: Ranga Sponsor teraz dostępna jest natychmiast bez czekania na zaksięgowanie przelewu!
Aby dowiedzieć sie jak otrzymać rangę zapoznaj się z tym tematem
Możesz także spróbować swoich sił aktywnie działając w innych grupach

Załączniki w tym temacie będą dostępne dla Twojej grupy za około: 0 dni.

Wysłany: Cytuj
Administrator



Dziwny ten BitDefender skoro dodanie do zaufanych mu nie pomaga
zresztą wg tej strony BitDefender nie powinien się czepiać
https://www.virustotal.co...19aab/detection

A Co to jest Bitdefender Antivirus czy Bitdefender Internet Security? Bo jak Bitdefender Internet Security to może jakaś opcja bruździ stawiałbym na surfowanie anonimowe (incognito) lub coś z tym związane jeżeli ma taką opcję spróbuj wyłączyć.



[]
Wyświetl posty z ostatnich:

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 16