Ogłoszenie
  Wysłany: Is not valid time Cytuj
Sponsor



Od jakiegoś czasu Podczas pracy kazka wyskakują mi notorycznie ekraniki z informacją>
23:59:59 Is not a valid time.
Kazek niby działa, ale jest to lekko wkurzające, bo wyskakuje co jakieś 15s, w załączeniu print screen
Windows 10
Ktoś ma pomysł co z tym zrobić?


Aby natychmiast zobaczyć załączniki w tym temacie zostań Uploaderem lub Sponsorem.
Uwaga: Ranga Sponsor teraz dostępna jest natychmiast bez czekania na zaksięgowanie przelewu!
Aby dowiedzieć sie jak otrzymać rangę zapoznaj się z tym tematem
Możesz także spróbować swoich sił aktywnie działając w innych grupach

Załączniki w tym temacie będą dostępne dla Twojej grupy za około: 0 dni.

Wysłany: Cytuj
Administrator



Problem najprawdopodobniej leży w innym niż standardowe ustawieniu formatu czasu. Masz Polską wersję systemu?
Panel Sterowania -> Zegar, język i region -> w Region jest "Zmień format daty, godziny lub liczb" i sprawdź ustawienia które pokażę na screenach:




Pokaż jak jest teraz u Ciebie (to mi się przyda aby w przyszłej wersji programu przewidzieć inne ustawienia) i napisz czy zmiana na takie jak u mnie naprawiła problem.

Wysłany: Naprawione - w formacie daty '.' zamiast ':' Cytuj
Sponsor



Ok, poprawiem sprawę, Windows 10 automatycznie ustawił kropki pomiędzy godzinami, minutami i sekndami zamiast kropek i to naprawiło sprawę.
W załaczeniu przesyłam wcześniejsze ustawienia ;)


Aby natychmiast zobaczyć załączniki w tym temacie zostań Uploaderem lub Sponsorem.
Uwaga: Ranga Sponsor teraz dostępna jest natychmiast bez czekania na zaksięgowanie przelewu!
Aby dowiedzieć sie jak otrzymać rangę zapoznaj się z tym tematem
Możesz także spróbować swoich sił aktywnie działając w innych grupach

Załączniki w tym temacie będą dostępne dla Twojej grupy za około: 0 dni.

Wysłany: Cytuj
Uzytkownik


Witam serdecznie.
Podczas instalowania nowej aktualizacji programu pisze mi: unable to open setup file.
Proszę o pomoc!

Wysłany: Cytuj
Administrator



sweet girl, prawdopodobnie program antywirusowy blokuje program bo rozpoznaje wirusa (oczywiście to fałszywy alarm). Musisz albo wyłaczyć na czas instalacji program antywirusowy albo skorzystaj z wersji programu bez instalatora http://www.ekazek.pl/foru...7.0208.Beta.zip wystarczy tylko wypakować.



[]
Wyświetl posty z ostatnich:

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 17