Ogłoszenie
  Wysłany: 24h coraz częściej ? Cytuj
Sponsor



Wita
Coraz częściej pojawia się ostatnio problem, jak poniżej. Nie wiem, z czym jest to związane, ale coraz częściej nie da się ściągać różne mirrory przez blokady kont. Blokada jest czasowa, i na następny dzień można kontynuować, ale jest to dość męczące. Może ktoś wie, czym to jest właściwie spowodowane i jak to polepszyć? :idea:

07.04.2013 15:17:41: Error: Exception Adres: $005A5F64
07.04.2013 15:17:41: Skrzynka zosta³a zablokowana przez GMail na ok. 1 godzinê (w szczególnych przypadkach do 24h)
Blokada wyst¹pi³a poniewa¿ zbyt du¿o u¿ytkowników w krótkim czasie pobiera³o ten sam plik. Jest to limit na³o¿ony przez administratorów poczty zupe³nie nie zale¿ny od administracji ekazekforum.pl.
Aby dokoñczyæ pobieranie musisz odczekaæ do 24h lub kontynowaæ pobieranie z innego alternatywnego mirrora (je¿eli jest dostêpny).
07.04.2013 15:17:41: Nie mo¿na kontynuowaæ pobierania...

Wysłany: Cytuj
Legends

małe co nieco


jakobi, a czemu nie korzystasz z drugiego mirrora? można kontynuować pobieranie zamiennie z drugiego



Wysłany: Cytuj
Aktywny user

Master


bo wszyscy wlasnie tak garna na gazete jak z innych pobiera praktycznie identycznie

Wysłany: Cytuj
Administrator



No bo wszyscy uparli się na tą Gazetę np. wczoraj do hobbita dałem LiveDoor i patrzę 7 pobrań z Gazeta chyba 3 z mail.ru a LiveDoor nie ruszone. Jak wszyscy będą zawsze tak robić i wybierać niby najlepszą "Gazetę" bojąc się sprawdzić jak pobiera z innego to tak będzie i nikt na to nie poradzi.
Wcale to nie prawda że gazeta jest najlepsza w większości przypadków z mail.ru prędkość podobna a nie ma limitu, livedoor to można powiedzieć bliźniak gazeta (też na serwerach gmail).

Wysłany: No i już ładnie Cytuj
Sponsor



Ok, no to już ładnie poszło.
Przyznam, że kiedyś ru mi wogóle nie chodził dlatego przeważnie z gazety brałem. Nie wiedziałem również, że można z różnych mirrorów pobierać ten sam kawałek.
Cóż, całe życie człowiek się uczy :evil2:
Dzięki więc za info



[]
Wyświetl posty z ostatnich:

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13